Masáž je jednou z najstarších liečebných metód na svete. Pravidelne vykonávaná masáž zlepšuje prekrvenie a zásobenie svalov a buniek kyslíkom, minerálnymi látkami. Nastáva uvoľnenie blokov. Po masáži doporučujem dva dni zvýšiť pitný režim.Cieľom masáže je harmonizácia tela a duše človeka.   

Máte problémy s:

  • chrbticou, pohyblivosťou, s kĺbmi a migrénami?
  • ste fyzicky a psychicky preťažovaní?
  •                                               denne pracujete pri počítači, v psychickom vypätí?
  •                                               žijete v strese?
  • Masáž preložte, ak:
  • Máte horúčkovité ochorenie, kýchate, alebo cítite, že ste prechladnutí
  • Trpíte onkologickým ochorením v akútnom štádiu
  • Máte kožné ochorenie,  konzultujte s lekárom
  • Otvorené rany

Masáž odstraňuje únavu, bolesti svalov,  zmierňuje bolesti kĺbov a hlavy, priaznivo pôsobí na pohybový aparát, uvoľňuje psychické stresy, navodzuje duševnú pohodu. Celkove regeneruje organizmus, odstraňuje nespavosť, napomáha detoxikácii organizmu. Zlepšuje prekrvenie pokožky a svalov, podkožného väziva, urýchľuje metabolizmus.
Po pravidelných návštevách sa budete cítiť lepšie a zdravšie.
Účinky masáže :
Ak je klasická masáž vykonávaná pravidelne, vaša pokožka i svalstvo sa stáva pružnejšie, uvoľňujú sa póry a podporuje sa lymfatický systém. Klasická masáž je tiež výborná liečba v poúrazových stavoch na zotavenie alebo rehabilitáciu (napr. zlomeniny).
Patrí medzi najznámejšie a najpoužívanejšie masáže. Využíva sa pri masáži celého tela alebo je zameraná len na konkrétnu časť.
Aromaterapeutická masáž využíva esenciálne oleje používané v arómoterapii, čo sú za studena lisované časti rastlín alebo bylín, ktoré majú blahodarný vplyv na rôzne zdravotné problémy.
Aromamasáž znamená, že masér aplikuje prírodné vonné látky do pokožky, ktoré tak pôsobia zvonku cez všetky vrstvy kože, ako aj zvnútra - uvoľnením nervového systému a premenením emócií v dôsledku vdychovania liečivých aróm. Aromamasáž tak urýchľuje regeneráciu tela po psychickej i fyzickej stránke.
Používané prípravky pri masážach:
Masážne oleje základné: olivový, mandľový, bio kokosovy
Éterické oleje: 
Oleje: bio kokosový olej ,pravý thajský citrónová tráva, čokoláda, yogi, orientalny

Klasická a relaxačná masáž